ToTylkoJa napisał(a):

Wiesz dobrze o czym piszę. Macie taki rys w historii, ale to właśnie nie oznacza, że trzeba was tak nazywać. Wiedziałem, że zaraz zaczną się tego typu tłumaczenia Cracovie i owszem, można wyzywać, bo kiedyś, coś tam miałą w historii. Ale Wisłę? Chroń Panie Boże. Koniec tematu
|
Chron Panie Boze przed pasiastymii kolaborantami..