Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#223
Stary 01.07.2008, 18:18
^^ no przecież jasne, że dziennikarze winni bajzlowi w całej polskiej piłce. Tak fajnie było, każdy swoje dostał, a te ścierwojady zaczęły wyciągać jakieś drobiazgi , pewnie z zazdrości, że sami nic nie dostali.



Ręce opadają.
Cały ten sort do góry do dołu na śmietnik, jeszcze obrażeni na naród, że im się ten bardak wypomina.
Jeszcze długo będziemy kisić się w gównie, dopóki taki Listek, Koźmiński, reszta z PZPN, przeważająca wiekszość w okręgach dalej sobie "działała".



Edit:
dopóki lisy (he, he), kuny czy inne szkodniki będą pilnowały kurnika, to tylko one tam się utuczą, obojetnie jak pięknymi chęciami i projektami naprawczymi by oczu nie mydlili.
Mądry chłop wie, że przy gospodarstwie podtrzebny jest ostry pies i dobry samopał (jeśli pozwolenia na sztucer brak). Inaczej gadzina nie do upilnowania.
Ostatnio edytowane przez harthausen : 01.07.2008 o godz. 18:28.