SZYMEK_TSW napisał(a):

Śmiać się czy płakać
|
no i ma rację częściowo, bo wiele osób(również tutaj) zachowuje sie jak 16letnie dzieczynki
chcieliby oczyściić, ale chcieliby wysoki poziom
jak PZPN nie wyrzuci to bedzie krył swoich, a jak wyrzuca to robi burdel, itp itd
statatata
jedynym słusznym rozwiazaniem jest zmniejszenie ligi, na pewno nie będzie ligi 6 zespołowej bo z 10 klubów będzie grało na bank wiec nie ma problemu.
a tak to wszystko jest źle, jeszcze napiszcie że za wolno degradują, a za 2 tygodnie będzie, że degradują za szybko i nie miały kluby prawa do obrony .............
Albo rybki albo akwarium