Wyświetl pojedynczy post
pan_premier
Senior Member
 
 
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#222
Stary 01.07.2008, 18:18
SZYMEK_TSW napisał(a):Wyświetl post
Śmiać się czy płakać
no i ma rację częściowo, bo wiele osób(również tutaj) zachowuje sie jak 16letnie dzieczynki

chcieliby oczyściić, ale chcieliby wysoki poziom
jak PZPN nie wyrzuci to bedzie krył swoich, a jak wyrzuca to robi burdel, itp itd
statatata

jedynym słusznym rozwiazaniem jest zmniejszenie ligi, na pewno nie będzie ligi 6 zespołowej bo z 10 klubów będzie grało na bank wiec nie ma problemu.


a tak to wszystko jest źle, jeszcze napiszcie że za wolno degradują, a za 2 tygodnie będzie, że degradują za szybko i nie miały kluby prawa do obrony .............

Albo rybki albo akwarium
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.