|
Senior Member
Offline
|
#221

01.07.2008, 18:11
|
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,54...straklasy.html
Cytat:
To przez was, dziennikarzy. Najpierw chcieliście, żeby degradować kluby, a teraz macie pretensje, że nie wiadomo, kto zagra w lidze
Zbigniew Koźmiński
|
Śmiać się czy płakać 
Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
|
|