Dla mnie w zaistniałej sytuacji nailepszym rozwiązaniem byłoby utworzenie ligi dwunastozespołowej i grania każdy z każdym 4x oi zlikwidowanie i tak nikomu nie potrzebnego pucharu ligi
spójrzmy odpadają po tym sezonie
Widzew, Zagłębie Sosnowiec i Zagłębie Lubin, Korona, plus dodatkowo Polonia Bytom i ewentualnie Jagiellonia mamy więc 6 zespołów zdegradowanych wchodzi Lechia i Śląsk jest dwanaście
Byłby jeszcze problemz barazem ale miodowe dziadki mają takie tęgie głowy ze cos by wymyśliły
