Wyświetl pojedynczy post
Scorpius
Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#218
Stary 01.07.2008, 17:48
Dla mnie w zaistniałej sytuacji nailepszym rozwiązaniem byłoby utworzenie ligi dwunastozespołowej i grania każdy z każdym 4x oi zlikwidowanie i tak nikomu nie potrzebnego pucharu ligi

spójrzmy odpadają po tym sezonie
Widzew, Zagłębie Sosnowiec i Zagłębie Lubin, Korona, plus dodatkowo Polonia Bytom i ewentualnie Jagiellonia mamy więc 6 zespołów zdegradowanych wchodzi Lechia i Śląsk jest dwanaście

Byłby jeszcze problemz barazem ale miodowe dziadki mają takie tęgie głowy ze cos by wymyśliły