Wyświetl pojedynczy post
Ricken
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: A-ów >D3<

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#217
Stary 01.07.2008, 17:41
Yaro1984 dobra dobra.
Cracovia jest najniewinniejsza z niewinnych.Awanse z 3 ligi do 2 i później z 2 do 1 były czysto sportowe.
Niebieski nawet przykład dał.
Cytat:
Dokładną wiedzę na temat tego, jakie drużyny figurują na "czarnej liście", mają jedynie prokuratorzy. Na pewno wśród klubów, które w rozgrywkach 2003/2004 i później kupowały mecze, a nie poniosły do tej pory odpowiedzialności przed Wydziałem Dyscypliny, są Lech Poznań, GKS Bełchatów, Cracovia, Jagiellonia Białystok, Ruch Chorzów, ŁKS Łódź.