Wyświetl pojedynczy post
Niebieski1920
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#214
Stary 01.07.2008, 17:29
jqak tak dalej pojdzie to Ruch nie tyle bedzie walczyl o "8" ale o "5" w nowym sezonie.

Mam nadzieje, ze jutro do I ligi wroci Polonia Bytom.

Co do korupcji. Pewnie teraz wezna sie za Jagiellonie, a potem z krazacych plotek za Cracovie, Belchatow i byc moze Lecha.

PZPN twierdzi, ze na 34 kluby grajace w poprzednim sezonie w lidze az 29 jest umoczonych. Zostaje 5 czystych

Boniek w swojej liscie "nieskorumpowanych" wymienil Wisle, Legie, Polonie, Ruch i Gornik

Basalaj w "PS" tylko Wisle i Ruch.

Mysle, ze lepiej wprowadzic abolicje od nowego sezonu, bo to z kazdym sezonem przypomina coraz bardziej cyrk

Rok temu polecieli tylko Arka i Leczna

Teraz Widzew, Sosnowiec, Lubin i Korona.

Ciekawe co bedzie za rok? Az strach pomyslec

Cytat:
O Cracovii gada sie od 4 lat,same pomowienia i insynuacje.Kto ogladal II lige ten wie jak sedziowie gwizdali(napewno nie na nasza kozysc).
pamietam mecz Ruchu z Craxa w II lidze (0:0). Tamten pan juz jest w prkouraturze. A mecz byl wyraznie sedziowany pod Cracovie. Ruchowi nalezaly sie wowczas chyba z 3 karne.
Ostatnio edytowane przez Niebieski1920 : 01.07.2008 o godz. 17:32.