Temat
:
Orange Ekstraklasa 2007/2008
Wyświetl pojedynczy post
Yaro1984
Member
Od: 05.2008
Skąd: Kraków-Stare Miasto
Offline
#
213
01.07.2008, 17:18
Kto jak kto ale Wisla nie ma moralnego prawa oceniac kogokolwiek za handel meczami...
Yaro1984
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Yaro1984
Znajdź inne posty napisane przez Yaro1984