Wyświetl pojedynczy post
Yaro1984
Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Kraków-Stare Miasto

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#212
Stary 01.07.2008, 17:14
Ricken napisał(a):Wyświetl post
Dołącz jeszcze jedną drużynę.Cracovia poleci następna bo napewno się nie skończy na koronie.

Zapomnij

O Cracovii gada sie od 4 lat,same pomowienia i insynuacje.Kto ogladal II lige ten wie jak sedziowie gwizdali(napewno nie na nasza kozysc).