Ricken napisał(a):

|
Dołącz jeszcze jedną drużynę.Cracovia poleci następna bo napewno się nie skończy na koronie.
|
Zapomnij
O Cracovii gada sie od 4 lat,same pomowienia i insynuacje.Kto ogladal II lige ten wie jak sedziowie gwizdali(napewno nie na nasza kozysc).