Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#211
Stary 01.07.2008, 17:11
Ale będą wyniki w ekstraklasie... Przynajmniej raz padnie dwucyfrówka, jestem pewien. Będą trzy mocne ekipy: Wisła, Legia i Lech, przy czym spodziewam się, że i tak Wisła od tej dwójki odskoczy. Potem dwa średniaki: Groclin i Górnik Zabrze i na tym koniec. I jak tu polskie kluby mają dobrze grać w Europie, jak na 30 spotkań w lidze, 22 gra się z ogórkami.