|
Ale będą wyniki w ekstraklasie... Przynajmniej raz padnie dwucyfrówka, jestem pewien. Będą trzy mocne ekipy: Wisła, Legia i Lech, przy czym spodziewam się, że i tak Wisła od tej dwójki odskoczy. Potem dwa średniaki: Groclin i Górnik Zabrze i na tym koniec. I jak tu polskie kluby mają dobrze grać w Europie, jak na 30 spotkań w lidze, 22 gra się z ogórkami.
|