Temat
:
Greetings from Hapoel Tel Aviv
Wyświetl pojedynczy post
M89
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Kraków
Offline
#
4
01.07.2008, 15:47
Hapoel Tel Aviv
napisał(a):
Beitar Jerusalem won the league and cup, they will play in the champions league.
We're sorry, but they will not play in the champions leauge this year...
Po burzy słońce wychodzi zza chmur...
M89
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do M89
Znajdź inne posty napisane przez M89