Temat
:
Orange Ekstraklasa 2007/2008
Wyświetl pojedynczy post
Ricken
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: A-ów >D3<
Offline
#
210
01.07.2008, 15:29
Dołącz jeszcze jedną drużynę.Cracovia poleci następna bo napewno się nie skończy na koronie.
http://www.youtube.com/watch?v=pZK0f...eature=related
Ricken
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ricken
Znajdź inne posty napisane przez Ricken