Temat
:
Orange Ekstraklasa 2007/2008
Wyświetl pojedynczy post
magowski
Senior Member
Od: 03.2006
Offline
#
209
01.07.2008, 15:21
Jak tak dalej pójdzie to 1 liga będzie ciekawsza od ekstraklasy.
magowski
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do magowski
Znajdź inne posty napisane przez magowski