Temat
:
Greetings from Hapoel Tel Aviv
Wyświetl pojedynczy post
Szymek_R22
Senior Member
Od: 07.2007
Offline
#
18
01.07.2008, 15:14
We will play a matches with BEITAR, not with HAPOEL and MACCABI, so GET OUT FROM HERE!
Szymek_R22
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Szymek_R22
Znajdź inne posty napisane przez Szymek_R22