Temat
:
Greetings from Hapoel Tel Aviv
Wyświetl pojedynczy post
david-fcbj
Junior Member
Od: 07.2008
Offline
#
9
01.07.2008, 13:57
Ahhh yuck. Hapoel fans
Last season we took the double, beating Hapoel on the cup final after penaltys that came after 120 mins.
Felt fuckin good!
Ostatnio edytowane przez david-fcbj : 01.07.2008 o godz. 14:00.
david-fcbj
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do david-fcbj
Znajdź inne posty napisane przez david-fcbj