K_2 napisał(a):

|
Nie wiem czy to prawda ale ten Beitar kupil ponoc Sebastina Abreu ,pamietam ze kilka sezonow temu gral w Deportivo La Coruna
|
Ten cały Abreu swojej kariery nie może się wstydzić:
2007 UANL Tigers 14(7)
2008 River Plate 12(10)
Reprezentacja:
1996-? Urugwaj 42(26)
jct link
http://en.wikipedia.org/wiki/Sebasti%C3%A1n_Abreu