Wyświetl pojedynczy post
Oxydrene
Senior Member
 
Od: 08.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#220
Stary 01.07.2008, 13:14
K_2 napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy to prawda ale ten Beitar kupil ponoc Sebastina Abreu ,pamietam ze kilka sezonow temu gral w Deportivo La Coruna
Ten cały Abreu swojej kariery nie może się wstydzić:

2007 UANL Tigers 14(7)
2008 River Plate 12(10)

Reprezentacja:
1996-? Urugwaj 42(26)

jct link http://en.wikipedia.org/wiki/Sebasti%C3%A1n_Abreu
Odpowiedz cytując