|
Myślałem, że tylko polscy netowcy są na tyle pojebani, żeby napinać się na forach innych klubów i organizować akcje głosowania na swoich na stronach zagranicznych portali. Jak widać żydowskie chłopaki są równie pogięci, co w sumie nie dziwi obserwując ich rodaków z Kałuży.
Co do samego losowania, to jeżeli będziemy grali taką padlinę jak na wiosnę to dostaniemy szybki oklep. Przynajmniej teraz jest jasne, że trzeba się szybko wzmocnić. Jak odpadniemy to będzie armagedon w klubie, bo to oznacza koniec pucharów na ten rok.
|