Wyświetl pojedynczy post
irman
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#250
Stary 01.07.2008, 12:17
Myślałem, że tylko polscy netowcy są na tyle pojebani, żeby napinać się na forach innych klubów i organizować akcje głosowania na swoich na stronach zagranicznych portali. Jak widać żydowskie chłopaki są równie pogięci, co w sumie nie dziwi obserwując ich rodaków z Kałuży.

Co do samego losowania, to jeżeli będziemy grali taką padlinę jak na wiosnę to dostaniemy szybki oklep. Przynajmniej teraz jest jasne, że trzeba się szybko wzmocnić. Jak odpadniemy to będzie armagedon w klubie, bo to oznacza koniec pucharów na ten rok.
:/
Odpowiedz cytując