Wyświetl pojedynczy post
gse
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: With Picture :b

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 01.07.2008, 10:52
Cytat:
poszukuje piosenki ktora spiewaja kibice na euro. Moze kojarzy ktos tytul? albo poda linka
Nie wiem czy chodzi Ci o jakąś piosenkę którą śpiewają kibice na żywo na stadionach czy może o tą z Mistrzostw Europy z roku 2000 Była grana w przerwie ostatniego meczu na fecie z roku 00\01 miłe wspomnienia ... http://piotr1ek.wrzuta.pl/audio/17qf...-type_campione jeśli to ta to wrzucę ją na "wyślij to"...
Cytat:
...Nasza Siła Was Przerasta -WISŁA KRAKÓW- Lepsza Strona Tego Miasta...
Odpowiedz cytując