K_2 napisał(a):

|
PRzeciez w tym wypadku nikt sie nei czepia klubu ani Lukasiewicza.Chodzi mi o wniosek plynacy z tego jak sie szkoli mlodziez w Polsce i jak odstajemy w tej kwestii np. od Hiszpanii gdzie w rezerwach graja mlode nieoszlifowane perełki,a u nas Blaszczykowski sie zdarza raz na 50 lat .No ale chyba Ameryki nei odkrylem
|
szkolenie młodziezy, to jest bardzo szeroki temat. Jak mamy szkolić młodziez, skoro polowa w wieku 16 lat zaczyna chlać na umór, inni ćpać etc.
Nie mamy boisk, od tego trzeba zacząć. Dlaczego Hiszpanie maja lepsza technike użytkowa niz my ? Bo graja na prostych boiskach? No ale to jest tylko kropla w morzu.
Co do Bieńka, to chyba w Zniczu grał runde