Wyświetl pojedynczy post
kaelowiec
Banita
 
Od: 04.2005
Skąd: z Prądnika

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1211
Stary 01.07.2008, 10:24
No a co z tym Cebanu , ja tu czegoś nie rozumiem od jakiś dwóch lat co chwila sprowadza sie do Wisły jakiegoś młodego bramkarza ponoć wielki talent w swojej grupie wiekowej , chyba mamy ich z 4 albo 5 i co nagle nie ma komu grac za Pawelka ?

a co z tym Bieńkiem , albo z tym młodym takim wysokim co bronił pod koniec zeszłego sezonu ?

jeszcz do tego Juszczyk

a Cebanu to miała być gwiazda na skale europy - niehc on gra za Mariusza !
Odpowiedz cytując