|
No a co z tym Cebanu , ja tu czegoś nie rozumiem od jakiś dwóch lat co chwila sprowadza sie do Wisły jakiegoś młodego bramkarza ponoć wielki talent w swojej grupie wiekowej , chyba mamy ich z 4 albo 5 i co nagle nie ma komu grac za Pawelka ?
a co z tym Bieńkiem , albo z tym młodym takim wysokim co bronił pod koniec zeszłego sezonu ?
jeszcz do tego Juszczyk
a Cebanu to miała być gwiazda na skale europy - niehc on gra za Mariusza !
|