Ogryzek napisał(a):

|
Dobrze że z Siglarem podpisaliśmy kontrakt na 1 rok z opcją przedłużenia o nastepne 2 lata. Jeśli okaże się cienki to będziemy mu płacić tylko ten sezon!
|
http://www.wisla.krakow.pl/art.php?news_id=4106
Na oficjalnej pisze, że na 3 lata.