Wyświetl pojedynczy post
muody87
Junior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1197
Stary 30.06.2008, 20:43
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Dobrze że z Siglarem podpisaliśmy kontrakt na 1 rok z opcją przedłużenia o nastepne 2 lata. Jeśli okaże się cienki to będziemy mu płacić tylko ten sezon!
http://www.wisla.krakow.pl/art.php?news_id=4106
Na oficjalnej pisze, że na 3 lata.
Odpowiedz cytując