Wyświetl pojedynczy post
Tobi1906
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: z Widoku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 30.06.2008, 16:21
DYRU napisał(a):Wyświetl post
ja tez kiedys dostałem wezwanie pojechałem wyjasniłem sprawe i gites

Tobi z tego co się orientuję to:
jezeli od sotatniego wezwania na WKU lub od dnia, w którym kończy Ci się odrocznie WKU nie upomni się o Ciebie w ciągu 12 miesięcy to zostajesz przeniesiony do rezeerwy
Było by miło nie pukali i nie przysylali listów od 6 lat więc moze dali sobie ze MNą spokój,kusi Mnie iść sprawdzić ale kto wie kogo tam zastanę...
Odpowiedz cytując