Krissu napisał(a):

No nie no.. Dolha w poprzednim sezonie grał tragicznie.
Z tego co pamiętam to w co najmniej 3 meczach popełnił katastrofalne błędy. Z nami, z ŁKSą i z Polonią.
|
Jasne, ale szanowny Forumowicz wyżej posłużył się tylko jednym meczem, stąd celowo moje takie, a nie inne, pytanie. Załóżmy, ze nie znasz Dolhy (przykład dałam wyjątkowo niefortunny), pierwszy raz o nim słyszysz, i oglądasz filmik z tamtego jednego meczu. Teraz sobie oczywiście możemy potwierdzać czy negować, podyskutować, bo wrednego Rumuna świetnie znamy, więc sytuacja jest inna, nieporównywalna. W przypadku tego bramkarza z Czerwonej Gwiazdy

mamy tylko ten jeden filmik, żadnych innych doświadczeń, więc rzetelność oceny na tej podstawie nie wchodzi, moim zdaniem, w grę. Może grał tak fatalnie w co drugim meczu, a może tylko w tym jednym...
Na szczęście, my się w ocenach możemy mylić, ważne, by nie pomylił się Skorża.