Zbychu napisał(a):

Widze że Lechu cały czas na topie
To może tak dla rówowagi:
|
Mitologia i prawda nigdy nie powinny być stawiane na jednej wadze.
Chyba że to gdzieś na straganie u
przekup sumień pozbawionych.
Ja rozumiem że ktoś stara się podważyć środki dowodowe na Wałesę. Ale gdy podważa i wyszydza się prawo do prawdy - to nachodzi mnie obrzydzenie a nie chęć do jakiejkolwiek dyskusji.
Myślałem że pokolenie hołdujące kłamstwu oejdzie wraz z SLD w 2005 roku. Jednak okazało się że w nowej generacji ma olbrzymią rzeszę zwolenników, ktorzy za ważniejszy cel stawiają sobie "wizerunek" niż prawdę. Znak czasów.