ja tez kiedys dostałem wezwanie pojechałem wyjasniłem sprawe i gites
Tobi z tego co się orientuję to:
jezeli od sotatniego wezwania na WKU lub od dnia, w którym kończy Ci się odrocznie WKU nie upomni się o Ciebie w ciągu 12 miesięcy to zostajesz przeniesiony do rezeerwy