|
Co do bramkarza to nie rozumiem jak mozna testowac bramkarzy z zagranicy, gdy do wziecia jest Kowalewski.Zgadzam sie z Westerstylem.Dolha dysponowal dobrym refleksem i wykazywal sie intuicja w beznadziejnych by sie wydawalo sytuacjach, jednak do klasowego bramkarza mu spoooro brakowalo.Beznadziejna wrecz ocena toru lotu gornych pilek zarowno przy dosrodkowaniach jak i strzalach,brak orientacji wykluczaja go jako pierwszoligowego bramkarza. Kowalewski w naszej lidze nie ma sobie rownych, moze poza ciagle jeszcze perspektywicznym Fabiniakiem i Skaba z Legii. Jego doswiadczenia z Ligi Mistrzow, sa bezcenne.
|