Lukasyno napisał(a):

ma ktos linka do galerii z meczu?
może być też do tego co grali u siebie.
|
http://foto.terazpasy.pl/main.php?g2_itemId=2972
No coz,doszlo do kompromitacji.Macie prawo sie smiac bo taka gra nie zasluguje na nic innego.Mamy sygnal w jakim miejscu znajduje sie polska liga.To juz niestety mniejszy powod do smiechu.Poprostu zenada...