Wyświetl pojedynczy post
Yaro1984
Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Kraków-Stare Miasto

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 30.06.2008, 12:19
Lukasyno napisał(a):Wyświetl post
ma ktos linka do galerii z meczu?
może być też do tego co grali u siebie.
http://foto.terazpasy.pl/main.php?g2_itemId=2972

No coz,doszlo do kompromitacji.Macie prawo sie smiac bo taka gra nie zasluguje na nic innego.Mamy sygnal w jakim miejscu znajduje sie polska liga.To juz niestety mniejszy powod do smiechu.Poprostu zenada...
Odpowiedz cytując