Lukasiewicz to były kapitan reprezentacji U-21 w Polonii miał jakis problem z kolanem ale w Elche grał już w pierwszym składzie i chyba bez wiekszych kontuzji. Natomiast o jego grze w Portugalii nie wiele wiem ale mysle ze warto byłoby z nim podpisać kontrakt
