Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1171
Stary 30.06.2008, 11:56
Cytat:
Jak oceniłbyś niejakiego Dolhę na podstawie filmiku z pierwszej połowy meczu z Wisłą w Krakowie w minionym sezonie?
Tak samo jak w meczu z Nancy i w meczu Lecha z LKS. Bramkarza nie ocenia się po tym jak napastnicy kopią w niego piłką a on efektownie odbija ją do boku.

Nie wiem ile meczy zawalił Serbą ale nabiją się z nas ostro, że ktoś chce za niego zapłacić.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 30.06.2008 o godz. 12:05.
Odpowiedz cytując