Cytat:
|
Jak oceniłbyś niejakiego Dolhę na podstawie filmiku z pierwszej połowy meczu z Wisłą w Krakowie w minionym sezonie?
|
Tak samo jak w meczu z Nancy i w meczu Lecha z LKS. Bramkarza nie ocenia się po tym jak napastnicy kopią w niego piłką a on efektownie odbija ją do boku.
Nie wiem ile meczy zawalił Serbą ale nabiją się z nas ostro, że ktoś chce za niego zapłacić.