Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1159
Stary 30.06.2008, 11:18
uuuu Łukasiewicz to jest dopiero gracz! Brac go i nie pytac bo ten chłopak to wie co to jest gra w piłke ) ja pamietam go z polskiej ligi i był to naprawda wielki talent...

kurde ale dzis dzien same dobre info.... oby tak dalej!
Odpowiedz cytując