Jeśli klub ma racje do Kokos do Młodej Ekstraklasy do końca kontaktu

a co? Niech będzie przestrogą dla innych "gwiazdek", żeby w ***** z klubem nie grały. Wielkiej kasy za niego Wisła nie dostanie, wzmacniać innych klubów w OE nie ma sensu, grać w pierwszym składzie nie powinien więc do rezerw go
