Temat
:
Banity
Wyświetl pojedynczy post
usiu
Schodowicze'05
Od: 12.2002
Skąd: madafaka rozmywaka
Offline
#
2
30.06.2008, 11:04
chyba banici a nie banity
walcze z alkoholizmem: pije wiecej zeby inni mieli mniej
usiu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do usiu
Znajdź inne posty napisane przez usiu