Temat: Banity
Wyświetl pojedynczy post
wislak_olkusz
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 30.06.2008, 11:02. Banity
Myślę, że taki temat się przyda.

Niekiedy pojawiają się pytania "za co iksiński dostał bana", "nie robił nic złego" itp. tutaj modowie niechaj po zbanowaniu KAŻDEGO forumowicza podadzą KTO został zbanowany i konkretnie ZA CO. Aby troszke odciążyć temat "Pytania do moderatorów..." .

Mam nadzieje że temat przejdzie, a wpisy w nim będą sporadyczne.