|
Myślę, że taki temat się przyda.
Niekiedy pojawiają się pytania "za co iksiński dostał bana", "nie robił nic złego" itp. tutaj modowie niechaj po zbanowaniu KAŻDEGO forumowicza podadzą KTO został zbanowany i konkretnie ZA CO. Aby troszke odciążyć temat "Pytania do moderatorów..." .
Mam nadzieje że temat przejdzie, a wpisy w nim będą sporadyczne.
|