Wyświetl pojedynczy post
BronekTS
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1155
Stary 30.06.2008, 10:57
Z Singlarem wygląda to najwidoczniej tak że czekają tylko na wyniki badań i pewnie popołudniu będzie info że kontrakt podpisany, zresztą tak informuje TWSD. Moim zdaniem już się na niego zdecydowali.

Mimo wszystko, nie dobrze że znów zaczyna się branie do klubu piłkarzy którzy mają kartę w ręku. Z całym szacunkiem dla ich umiejętności, w tym przypadku dla Singlara, ale gdyby był piłkarzem na miare Ligi Mistrzów, zainteresowała by się nim drużyna środka tabeli ligi hiszpańskiej, angielskiej czy niemieckiej i tam by na pewno wolał grać. W takim wypadku może się to okazać niestety kolejnym nie wypałem "za friko".

Obym się mylił.
Odpowiedz cytując