|
MatMario absolutnie się z Tobą zgadzam.
Nie jestem jednak przekonana co do tego, co należałoby zrobić z Adamem, jeśli okaże się, że nie może odejść opierając się o prawo Webstera. Według mnie sytuacja patowa, ani jeżeli zostałby w pierwszym zespole, co jest raczej nierealne, ani zesłanie do ME, ani sprzedanie [bo przecież o to mu chodziło] nie jest według mnie dobrym rozwiązaniem w 100%. Pozostaje zdać się na rozsądek działaczy i oczywiście mieć nadzieję, że Adam wypowiadając Wiśle umowę zrobił to bezpodstawnie i nie ma możliwości, żeby odszedł z klubu.
|