Wyświetl pojedynczy post
maxx304
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1153
Stary 30.06.2008, 10:52
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
Kasy wielkiej za niego nie dostaniemy, a jak puscimy za bezcen damy zielone swiatlo takim jak Kokoszka.
http://katalog.zdrowo.info.pl/strony-29.html
Rok profilaktycznie pogra sobie w ME inni mu podobni zobacza ze to nie jest przeczkole tylko powazny klub i sie im odechce kombinowania.A po roku wypozyczyc do wodzislawia niech sie pokazew lidze z pol roku i sprzedac, przynajmniej ja bym tak zrobil na miejscu klubu.
No ja pier..., ludzie... Słownika brak? To w Wordzie pisać! Przecież to aż kłuje w oczy!

Co do transferów - pan Maciej bardzo mnie zainteresował swoją wypowiedzią. Ciekawe o kim mowa. Miejmy nadzieję, że nasz trener nie przesadza z tą "klasowością", bo paru "klasowych" w drużynie już mieliśmy. Oby to okienko okazało się lepsze od poprzedniego
Ostatnio edytowane przez maxx304 : 06.03.2015 o godz. 14:17.
Odpowiedz cytując