Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Ricken
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: A-ów >D3<
Offline
#
1152
30.06.2008, 10:47
Następna dobra informacja Paweł Brożek podpisał 5-letni kontrakt.Przynajmniej jak będzie chciał odejść to nie za darmo
Teraz tylko poczekać na rozwój akcji z Peterem i na nowe wieści ze zgrupowania
http://www.youtube.com/watch?v=pZK0f...eature=related
Ricken
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ricken
Znajdź inne posty napisane przez Ricken