Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1151
Stary 30.06.2008, 10:39
Prawda jest taka ze Kokoszka wypacza sens prawa Webstera i to dlaczego to prawo zostało wprowadzone. Było ona odpowiedzia na sytuacje w ktorej klub nie rozmawia z zawodnikiem nie zezwala na jego odejscie jak rowiniez w pewnym sensie dyskryminuje go. Dlatego każde rozstrzygniecie skutkujace podpisanei aneksu ktory jest w jakis sposob korzystny dla zawodnika za jego zgoda, bedzie powodowało odnowienie sie okresu 3 letniego w jakim zawodnik nie moze nic zrobic. Ja to tak rozumiem, UEFA wyciagneła reke do Webstera gdy ten nie mogl odejsc z klubu i był zesłany do rezerw, nie było możliwości żadnej mediacji obu stron. Kokoszka chce wykorzystać to prawo do tego aby się nachapać, nie postepuje z duchem sportu ani tego wyjatku jaki ustanowił Webster.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując