Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
couch
Senior Member
Od: 09.2006
Offline
#
1150
30.06.2008, 10:38
Kontrakt jest to umowa między pracodawcą, a pracownikiem. Więc jeśli zostały ustalone nowe warunki, to kontrakt się liczy od nowa. Tak myślę.
Za Kokosa nie dostaniemy 1 mln Euro. Trzeba sprzedać go przy pierwszej lepszej okazji.
couch
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do couch
Znajdź inne posty napisane przez couch