tak, to wezwanie powinno oznaczać, że dostałeś wezwanie po bilet. ale 25 już chyba był?
jeśli już raz byłeś i dostałeś odroczkę, to idź to wyjaśnij czym prędzej, najlepiej z nowym zaświadczeniem, że uczęszczasz do szkoły, bo wiadomo, że w takiej firmie mogli coś zagubić czy coś.