|
Ale za taki numer musi go spotkac jakas kara, a sprzedaz do innego klubu to dla niego jak nagroda bo przeciez o to mu chodzi. Oczywiscie ze jak ktos zaoferuje powazna kwote to trza go sprzedac ale jak na razie to do ME do konca kontraktu! Za glupote trzeba placic!
A tak przy okazji, do kiedy Sobol ma kontrakt?
Z kazdym dniem zwiększa się ilosc ludzi, ktorzy moga pocalowac mnie w dupe
|