Wyświetl pojedynczy post
BronekTS
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1140
Stary 30.06.2008, 08:35
A tu Roger w Wiśle ( swoją drogą coś tam mówił że nigdy nie można wykluczyć takich rzeczy ;p )

Gdybanie, gdybaniem, nie ma co trzeba poczekać. Dziś jadą do Austrii, więc może popołudniu ktoś z nimi wsiądze do samolotu nowy, jak dobrze pójdzie.

A co do tych 4 mln Euro za Kokosa, to brać i jeszcze im dorzucić coś, nie wiem, jakieś pamiątki z Wieliczki czy Krakowa! Ale ktoś się chyba pomylił, gdyby chodziło o 4 mln zł, to troszkę prędzej. Właśnie tak sądze, że 1 mln euro to by była najlepsza cena i sprzedać go gdzie tylko go będą chcieli, byle nie do Polskiej Ligi. Z niewolnika nie będzie pracownika,a też nie ma co go "zsyłać" do ME czy nie wiadomo gdzie, bo wyjdzie że jakiś tyranizujący klub jesteśmy i każdy młodzik będzie się bał, sami widzicie jak warto stawiać na młodych ludzi, wczoraj udowodnił to Torres ( 54 mecze w reprezentacji w wieku 24 lat! )
Odpowiedz cytując