Cytat:
|
(...) Według interpretacji działaczy od dnia podpisania przez piłkarza kontraktu nie upłynęły trzy lata - to konieczny warunek by zastosować "prawo Webstera" - a tylko pół roku, ponieważ tej zimy Kokoszka podpisał aneks do umowy. Jednak zmiany warunków wypłacania premii - zamiast na koniec sezonu, po każdym spotkaniu, które podpisała cała drużyna - według zawodnika nie oznaczają nowej umowy.
|
Znalezione na Onecie i podpisane jako z Przeggladu
Tak mysle sobie ze Kokoszka moze miec jednak racje. Bo aneks nie odnosi sie do zmiany warunków finansowych, a jedynie do sposobu ich wypłacania. Niemniej prawnikiem nie jestem