Temat
:
Matura//Po maturze...??
Wyświetl pojedynczy post
LUKASZTSWISLA
Member
Od: 11.2005
Offline
#
81
30.06.2008, 07:56
A jak nie zdałem jednego przedmiotu to kiedy bede pisal poprawke
LUKASZTSWISLA
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do LUKASZTSWISLA
Znajdź inne posty napisane przez LUKASZTSWISLA