Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Ricken
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: A-ów >D3<
Offline
#
1131
30.06.2008, 07:10
Jak to jest prawda to ja się nawet cieszę że nasze wzmocnienia są prowadzone po cichu.Tylko jestem ciekaw z iloma zawodnikami finalizują rozmowy.
http://www.youtube.com/watch?v=pZK0f...eature=related
Ricken
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ricken
Znajdź inne posty napisane przez Ricken