Wyświetl pojedynczy post
gooro33
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków Wróblowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#169
Stary 30.06.2008, 07:00
Gratuluje chlopakom z płaszowa
Do waszego napisu valerenga i tibilisi proponuje dopisac sobie soligorsk, w koncu macie sie czym pochwalic i bedziecie miec o czym pisac po plotach morach itp...

I zeby bylo scislej to inaczej odpada sie z LM czy z IIrundy pucharu UEFA a inaczej z intertotto.. z intertotto w I fazie to odpadaja druzyny z luxemburga czy wysp owczych.... dramatycznie slabej kibicowsko i sportowo Cracovii jeszcze raz gratuluje.
POLSKIE KORZENIE - POLSKI KLUB
...Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,

Ten boski Krakowski nasz TS
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem!!!


Odpowiedz cytując