harthausen napisał(a):

|
Genau. Nie bierzmy przykładu z innych forów na których członkowie klubu kibica "AntyWisła" ( i nie tylko Craxę mam na myśli) moczą majteczki z radości, że naszych wyeliminowali.
|
Dokładnie TAK!
Nie ma się co podniecac ze nasze OE jest TAK słaba ze Cracovie nokautuje jakiś Szachtior z Białorusi.... czy nasza kopana klubowa może upaść jeszcze nizej?