Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#165
Stary 29.06.2008, 22:32
harthausen napisał(a):Wyświetl post
Genau. Nie bierzmy przykładu z innych forów na których członkowie klubu kibica "AntyWisła" ( i nie tylko Craxę mam na myśli) moczą majteczki z radości, że naszych wyeliminowali.
Dokładnie TAK!

Nie ma się co podniecac ze nasze OE jest TAK słaba ze Cracovie nokautuje jakiś Szachtior z Białorusi.... czy nasza kopana klubowa może upaść jeszcze nizej?
Odpowiedz cytując