Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
wislak_olkusz
Senior Member
Od: 06.2007
Offline
#
431
29.06.2008, 21:35
kulinaria:
można smażyć ciasto naleśnikowe w głębokim oleju we frytkownicy w formie placuszków ?
wislak_olkusz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislak_olkusz
Znajdź inne posty napisane przez wislak_olkusz