Wyświetl pojedynczy post
Rasialdo
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 29.06.2008, 20:38
<Crasch> napisał(a):Wyświetl post
Keg to po prostu beczka
nie ważna wielkość, 30l, 50l i jesli są wieksze to wieksze

Może podac ktoś strone na której będą wyniki? wiem że powinienem wiedziec al do tej pory miałem to w ceimnym miejscu

no nie do końca bo jest to miara pojemnościjeśli o wyniki to ja mam ich w dup.. i poczekam na świadectwo.
Odpowiedz cytując