Temat
:
Matura//Po maturze...??
Wyświetl pojedynczy post
Rasialdo
Senior Member
Od: 06.2006
Offline
#
60
29.06.2008, 20:38
<Crasch>
napisał(a):
Keg to po prostu beczka
nie ważna wielkość, 30l, 50l i jesli są wieksze to wieksze
Może podac ktoś strone na której będą wyniki? wiem że powinienem wiedziec al do tej pory miałem to w ceimnym miejscu
no nie do końca bo jest to miara pojemności
jeśli o wyniki to ja mam ich w dup.. i poczekam na świadectwo.
Rasialdo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rasialdo
Znajdź inne posty napisane przez Rasialdo