Temat
:
Gdzie nad wodę?
Wyświetl pojedynczy post
Ricken
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: A-ów >D3<
Offline
#
59
29.06.2008, 19:59
Pavay ale dna nie widać
Nawet ten Kryspinów obleci, judków nie było albo tajniacy
plaża na north side rozwala kmwtw
http://www.youtube.com/watch?v=pZK0f...eature=related
Ricken
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ricken
Znajdź inne posty napisane przez Ricken